Archív kategórii: Brigáda

VÝROČNÁ ČLENSKÁ SCHODZA – 2023

Piatok 8.5.2020

Piatok 8.5.2020 revír r.Poprad č.11 /Mlynica/ za mäsopriemyslom vo Svite.Tomáš Kačmarčík s partiou 14 dobrovoľníkov vyzbierali 30 vriec odpadu.

Dnes 5.4. sa na revíri r.Poprad č.10 CHaP

Dnes 5.4. sa na revíri r.Poprad č.10 CHaP stretli pretekári ŠK ZUBÁČ SVIT a vyzbierali na celom revíri 11 vriec odpadkov.Ďakujeme Stanovi Holbusovi,Davidovi Holbusovi,Fridrichovi Litvínovi,Matúšovi Litvínovi,Jarovi Široňovi,Martinovi Rothovi,Petrovi Mikolajovi a športovému referentovi Marekovi Turcsányimu.  

Fridrich Litvín a Stanislav Holbus dnes

Fridrich Litvín a Stanislav Holbus dnes 5.4.na revíri r.Poprad č.11 pri sklapke so svojim obrovským úlovkom.

Správca revíru r.Poprad č.10 CHaP Fridrich Litvín so synom

Správca revíru r.Poprad č.10 CHaP Fridrich Litvín so synom Matúšom včera 4.4. na potoku Mlynica za mäsopriemyslom vyzbierali 3 vrecia odpadu.  

Oliver Pačaj a Dominik Drozd

Oliver Pačaj a Dominik Drozd, rybári so susednej Mo srz Poprad zbierali dnes odpad na revíri r.Poprad č.9 v spodnej časti.  

Dnes 3.4.2020 Tomáš Kačmarčík

Dnes 3.4.2020 Tomáš Kačmarčík,Lukáš Kačmarčík ,Samuel Mičian a Martin Svočák na revíri r.Poprad č.11 nad Svitom vyzbierali 12 vriec odpadu.  

Fridrich Litvín so synom Matúšom

Fridrich Litvín so synom Matúšom dnes vyzbierali odpad na potoku Mlynica od mäsopriemyslu vo Svite v smere toku pravý breh cca 200m.  

Správca revíru VN Starý Mlyn Ján Dluhý s manželkou

Správca revíru VN Starý Mlyn Ján Dluhý s manželkou Marikou, synom Matejkom a dcérou Zojkou dnes na revíri r.Poprad č.9 od chovateľskej po malý splav pri zbieraní odpadu.  

Tomáš Kačmarčík s priateľmi

Tomáš Kačmarčík s priateľmi Samuelom Mičianom a Martinom Svočákom tak ako sľúbili, tak aj dnes pokračovali na revíri r. Poprad č. 11 nad Svitom. Pozrite si videá a pochopíte, čo tam nie je a čo tam bolo.  

Staršie «